10 Nebrangių patarimų, apšiltinti jūsų namams 1/2dalis

Nors žiema ir tik pasibaigusi, reikia pradėti ruoštis ateinančiai. Kol bus šilti orai, pats geriausias laikas tinkamai apšiltini jūsų namus ir sumažinti papildomas išlaidas ateinantiems šildymams.

 

1.Izoliuokite savo langūs

 

Tai atlikti yra daugybe būdų : pirmiausia, jus galite užkamšyti aplink stiklą dalį lango, yra specialių kempinių su klijų nugarėlemis arba tiesiog panaudokite paprastą burbulinę plėvelę ir su džiovintuvu izoliuokite visą lango rėmą. Ir geriausia žinia, kad visą tai kainuos jums tik apie 10 eurų, visam namui, kas yra tikrai puiku. Nesugalvokite pakabinti storesnias užuolaidas, kadangi saulės šviesą yra svarbi, netgi ir žiemos sezono metu. Šie saulės spinduliai padidins jūsų kambario temperatūra 2, o gal net ir 3 laipsniais.

 

2.Apvyniokite šilto vandens čiaupus

 

Tikėkite arba ne, bet jūsų šilto vandens čiaupiai gamina karštį patys, tai reiškia, jog negalite palikti jokio nutekėjimo. Jūs ne tik švaistysite šilumą, bet taip pat ir vandenį, o tai yra dvigubas pralaimėjimas.

fc36234e03c87d5bc5454ee1ce91eae5

Kad izoliuotumėte savo čiaupus, galite pradėti darbą,naudojant epoksidinę dervą aplink sujungimus, izoliuojanti puta arba papraščiausiai šiek tiek burbulinės plėvelės ir ir ištraukite su džiovintuvu orą ir padarykite plastiką prilipti prie čiaupo. Kol ši plėvelė yra prilipusi, jums nėra dėl ko jaudintis.

 

3.Izoliuokite duris

 

Visada yra problemų su jūsų durimis ir mes neturime omenyje tik jūsų įėjimo durų. Ši erdvė tarp jūsų durų ir rėmelių, kur yra vyriai, ten visada bus ertmė, nebent jūs sutvarkysite šia bėdą. Jūs galite pamėginti įdėdami šiek tiek kempinės, bet oras vistiek praeis.

 

Kita įdėja yra panaudoti burbulinės plėvelės ar specialios putos, bet tai gali pasunkinti durų atidarinėjima po šio proceso.

 

Mūsų pasirinkimas, stebinančiai, yra kempinė, kadangi tai duoda durims daugiau erdvės atidarinėjant ir kažkiek užblokuoja šalto oro. Tiesą pasakius, tai blokuoja karšta ora, neleidžia palikti kambario, ne atvirkščiai.

 

4.Užblokuokite oro ertmę apačioje durų

 

Kad užblokuoti oro ertmę apačioje durų, na jūs galite susikurti ilgas ir plonas pagalvęs, uždenkti joms, bet jeigu jūs nenorite jų padėti ir pakelti kiekvieną kartą išeinant iš kambario, pamėginkite priklijuoti jas prie durų, taip žemai, jog užblokuotu šaltą orą ir pakankamai aukštai, kad atsidarytu durys.

 

Jeigu nėra jokios ertmės durų apačioje, laikykite save labai laimingu žmogumi. Dauguma žmonių skundžiasi dėl šalto oro, ateinančio iš apačios durų ir trukdančio jų miega, ir sukeliančių daugybe smulkių ligų, kaip peršalimą.

 

5.Apdenkite savo grindis

 

Apie 8% jūsų kambario temperatūros yra prarandama per jūsų grindis, ypač jeigu yra rūsys po jūsų namu. Jūs galite tai sustabdyti, naudojant kilimus ir taip pat, kuo minkščiau, tuo smagiau.
Taip pat, jūs turėtumete žinoti, kad turėdami sumontuotą kilimą jūsų namuose, nėra taip naudingą jeigu pluoštas yra iš sintetikos.  Ieškokite vilnos tipo kilimo, jums tikrai bus taip geriau, netgi jeigu jis bus nusitrynęs, senas ir praradęs spalvas.

c33d547d8bde824be6c7dc49d77781c7

Šaltiniai – dont pay full.

Leave a Reply