Prašmatnios įdėjos jūsų laiptams

Daugumoje namų, laiptai – pirmas dalykas už kurio užkliūna mūsų akys, įėjus per paradinęs duris. Visgi dažniausiai trūksta tinkamos dekoracijos. Laiptai turi turėti kažkokį žavesį, kadangi jie turį paskirti atskiriant dvi skirtingas gyvenamąsias zonas.  Tai turėtų patraukti akį su savo funkcijomis ar dekoracijomos.

 

Kilimas

Įsirenkite kilimą ant savo laiptų, tai ne tik suteiks jiems įdomiu, bei neįprastų raštų, bet ir šalto sezono metu sušildys jūsų pėdas. Taip pat suteiks stabilumo einant, galėsite būti ramūs, kad nepaslysite ir nesusižeisite.

 

7-chic-ideas-for-styling-your-staircase-1501147.640x0c

 

Iliuzija

 

Jeigu jums nepatinka įdėja įsirenginėjant kilimą, kaip jūsų laiptų papuošimą, pagalvokite apie alternatyvą nudažant savo laiptus. Tam tikras raštas gali pakeisti kardinaliai vaizdą ir nereikalauja jokios papildomos vietos. Vieni iš pliusių, kad bet kada galėsite pakeisti vizualiai raštą, be didelių investicijų.

7-chic-ideas-for-styling-your-staircase-1501150.640x0c

Stovai

 

Nudažant jūsų stovus, yra dar vieną gera įdėja, tikamai pritaikant spalvas prie jūsų erdvės. Šiuose laiptuose matyti, kad tik įėjus tikrai atkreipsite dėmesį ir yra lyg spalvų centras.

7-chic-ideas-for-styling-your-staircase-1501151.640x0c

Pridėkite tapetų

 

Pakabinant tapetų jūsų laiptų erdvėje, yra greičiausias būdas pakeisti atmosferą ir pridėti papildomos ‘’ netvarkos ‘’ kurį sujaukia jūsų dizainą, bet tuo pačiu ir padaro kažką tokio unikalaus. Rinkitęs kažka subtilaus, lengvo geometrinio rašto arba improvizuokite su didelio rašto gėlėmis

7-chic-ideas-for-styling-your-staircase-1501246.640x0c

Pagyvinkite laiptus

 

Daug kas mėgsta įdėja, naudojant masyvu dažų kiekį namuose. Čia, dizaineriai pasirinko pakartoti turtingų, gylios mėlynos spalvos, kurį buvo pritaikyta su kilimu svetainės kambarį. Padaroma taip, kad būtų galima pajausti pozityvią energiją.

7-chic-ideas-for-styling-your-staircase-1501243.640x0c

Menas

 

Tik dėl to, kad nepraleidžiate daug laiko prie laiptų, nereiškia, kad nereikia jiems skirto laiko tiek, kiek skiriate kitiems kambariams. Kad išnaudotiti visą erdvę ir dar pagyvinti savo laiptus, naudokite dekoracijas, bei meną. Visgi menas, tam ir yra skirtas, kad juo grožėtis būtų galima, o ne būti paslėpus juos ir tausoti.

7-chic-ideas-for-styling-your-staircase-1501258.640x0c

Turėklai

 

Pagalvokite apie pakeitimą savo turėklo, tai tikrai duoda didelį skirtumą. Pasvarstykite ir apie galimybę pakeisti jo trajektoriją, arba papraščiausiai improvizuokite ir viskas gausis savaime.
Jeigu nenorite švaistyti savo biudžeto kur papuola,galite pasirinkti optimaliausią alternatyvą – nudažykite vieną sieną kokia nors derama spalva ir gausite pigiausią ir greičiausia rezultatą.

7-chic-ideas-for-styling-your-staircase-1501271.640x0c

Šaltiniai – mydomaine.

Leave a Reply