Paslaptys, kurias žino nekilnojamojo turto agentai apie vonios kambario renovacija

Vonios kambarys dažnai yra prioritetas namų renovacijoje ir dėl geros priežasties. Pasak nekilnojamojo turto agentų, atėjus laikui parduoti namą, vonios kambarys gali padėti padaryti pardavimą arba jį nutraukti. Senesnio stovio name, ypač atnaujintas vonios kambarys, gali būti rodiklis viso būsto esamas stovis, o tai gali papirkti iškarto esamus pirkėjus. Pasak nekilnojamojo turto agentų, tam vonios kambariui, kuriam reikia renovacijos, pirkėjui pasako, kad galbūt reikės ir santechniką atnaujinti, o tai papildomos išlaidos.

Prausyklos praverčia

Bet kuri pora, kuri turi tik vieną prausyklą, žino tą jausmą, kai reikia rytais užsiimti ją kuo ankščiau, kad viską spėti. Turint dvigubą prausyklą, jau yra privalumas. Agentai patvirtiną, kad tai yra didelis pliusas pardavinėjant namą. Kaip vienas klientas buvo įsireiškias ‘’ papildomas vonios kambarys neišgelbės santuokos, bet papildomą prausyklą – išgelbės.

Any-couple-has-jockeyed-one-sink-during-morning-rush

Dizainas vonioje

Medinės dailylentės, kurios puošia apatinę dalį sienų, vis dar yra viliojantis žmonėms. Šis pasirinkimas sugeba sukurti iliuziją, nuo kurios atrodo, kad lubos tampa aukštesnėmis. Puikus pasirinkimas turint vonią, kadangi nereikalauja didelės priežiūros.

Wainscoting-timeless-look-still-trending-according

Standartai

Dauguma pirkėjų nori, turbūt jau kaip ir visiem žinomo įprasto dizaino. Balto, mažai priežiūros reikalaujančio vonios kambario. Nors yra pastebėta, kad žmonės retai, kada bando improvizuoti su savo vienintelių vonios kambarių, bet turintys kelis, dažniausiai išbando kažką netradicinio.

Simply-put-white-neutral-bath-has-clean-updated-look

” Pas nykštukus ”

Pačiam geriausiui pasisedėjimui namie, pirkėjai ieško paprasto, balto tualeto standarto. Stengiamasi vengti aukštųjų technologijų tualetų, kurie gali bauginti pirkėjus. Kaip yra pasakyta, “užtenka visų europos elektroninių prietaisų su daug knopkių “ jie tiesiog baugūs.

best-seat-house-buyers-look-simple-white-toilets

Elektronikos papildai

Kitą vertus, pirkėjams patinka, kaip būna dušuose integruoti LCD ekranai, kurie suteikia įvairiausių funkcijų. Galima klausyti muzikos, grindys šildomos, galima atsisėsti, kurie ypač būna patrauklūs žiemos metu.

Gadgets-rarely-buyer-make-break-list-Katharine

Įvairios funkcijos

Kai ateina laikas maudytis, kuo didesnė tuo geriau. Sakoma, kad įeinantis dušai yra stipriai paplitę, padidintos vonios yra taip pat patrauklūs pirkėjams. Turint daugiau erdvės, galima atsipalaiduoti ir ramiai praustis. Turint didesnę dušo galvutę, galima lengviau nusiprausti. Žinoma kitiems patinka dabartinės funkcijos kaip lietaus dušas. Viskas priklauso nuo turimo biudžeto.

When-comes-bathing-bigger-better

Šaltiniai – popsugar,pinterest

Leave a Reply