Path to front

11 dizaino patarimų sodininkysteje

Norint įgyvendinti savo įdėja sodinant augalus, būtina atsižvelgti į keletą aspektų. Reikia pagalvoti apie visus metų laikus, bei ką gali iškrėsti jums gamta. Be viso to, reikia tinkamai išdėstyti augalų vietas ir jų kiekį,

Hosta combo

1.Pamėginkite padidinti kiekį tų pačių augalų, tai – geriau, negu prisodinti įvairiausių rūšių po vieną.

2.Sodinkite augalus nelyginiais skaičiais, žinoma jeigu jau viršyjote dešimties skaičiaus ribą, galite praleisti šią taisyklę.

3.Maišykite augalų tekstūras. Kombinuokite augalus su dideliais lapais ir augalus su mažais lapais, padarydami savo sodą įdomiu.

4.Apsvarstykie visų augalų aukščius. Būtent atkreipkite dėmesį į pačius mažiausius,
kurie būna išsirikiavę priekyje. Tai palengviną priežiūrą ir pagerina bendrą vaizdą.

Astilbe

5.Pripildykite savo vagą augalais. Tai ne tik apribos piktžolių augimą, bet padaro jūsų sodą gražiu. Ar jūs tikrai norite žiūrėti į tuščias vagas?

6.Nepamirškite ir žiemos sezono. Tinkami pasirinkimai galėtų būti : uogos, įdomios įvairios šakelės, žievės, ,,plaukiojanti’’ žolė.

7.Pasirinkdami spalvas, apsiribokite savo pasirinkimus ties konkrečiomis temomis. Vienspalvėmis spalvomis, bei tokimis kurios papildytų vieną kitą ir panašiai.

f4321826b68edf47d1d49d36144da783

8.Surušiuokite savo augaulus. Kodėl neturėti dviejų, tryjų ar netgi penkių eilių ?

9.Jeigu turite ilgesnę eilę pripildyti,neapsiribokite ties vieną rūšimi, susikūrkite kokį stilių ir pamaišykite.

10.Padarykite gražią kompoziciją augalų formų. Įdėkite į savo sodą biški įvairovės, įmaišydami skirtingų formų augalų, tik būkite tikri, kad jie derą


11.Svarbiausia – eksperimentuoti ir mėgautis tuo. Jeigu kažkas nesigauna iš pirmo karto, bandykite kitokią kombinaciją, iki tol kol visiškai atrasite tikrąjį savo sodą.

View to front

Šaltiniai – pinterest, three dogs in garden.

Leave a Reply