66c5421d445268464fa85f7929349baa

Patarimai apie organinęs daržovęs pradedantiesiems


Saulės šviesa

Saulė šviečia vidutiniškai 8 valandas per parą. Geriausia išsirinkti vietą kuri gautu nuo 4 iki 8 valandų saulės tada bus geriausia augalams ir salotoms augti. Jeigu norite, kad jūsų augalai turėtu didžiausias galymbęs išaugti tinkamai, jums reikėtu šilto klimato ir pastovios saulės, tai yra raktas į sėkmę jūsų daržui.

b8e21fcbf90bbdb7fa4b0e1c98e67604


Sodo dydis

Pradėti turint 10 kvadratinių metrų ploto yra gerai, bet turėti 25 kvadratinių metrų – dar geriau. Nepradėkite su per dideliu sodų, kadangi daugelis sodininkų kurie pradėjo su dideliais sodais tiesiog metė viską, todėl pradinukams yra geriausia pradėti su nedideliu.
Nepradėkite sodinti iškart begalę daržovių, vietoj daug pasirinkite keletą ir prižiūrėkite atidžiau juos, laikui bėgant iš jų galėsite pasodint dar kiek norėsite.


Žemė

Kai kurie sodininkystės fanai, pradeda įsygdami puikios dirvos, tačiau norint pagaminti geros dirvos reikia pridėti tos pačios žemės keletą centimetrų kompostą ant viršaus, išlaikant 2-4 centimetrų sluoksnį šiaudų ar lapų (ne žievės, medžio ar akmenų), ir teikti tinkamą vandenį.

2bacce120df30d69616bf0f2eaf9a2be


Augalų pirkimas

Taigi jūs nusprendėte auginti savo daržovęs, pradinukams sodininkams, siūlau pirkti dauguma jūsų kambarinių augalų. Jūs galite juos rasti nuo 1 iki 7,00 eurų už augalą. Mano nuomone, gerai gyventi paprastą gyvenimo būdą be papildomų nereikalingų dalykų, kam pirkti augalus kurie nežinia kokios kokybės, kai galite užsiauginti patys .


Tręšimas

Jums prireiks keletos metų, kol sukursite gerą dirvą savo sodui ir šiuo metu, kai jūs kurite savo naują daržovių sodą, galite pasinaudoti skystomis trąšomis, jos labai naudingos. Rekomenduojama mineralų ir žuvies trąšų. Jie duoda plataus spektro maistinių medžiagų.
Jie yra naudojami augimo sezono metu, bei profilaktiškai kartą per mėnesį.


Mikrobai

Savo trąšas maišykite su mikrobų inokuliantas ir bet kokio curkaus tipo šaltinio kaip melasą. Mikrobai yra labai svarbus dirvoje kaip sveikas, maistinių medžiagų šaltinis. Cukraus šaltinis būtinas mikrobams maitintis. Ir tai yra taip pat gera pradžia pradedantiesiems sodininkams.

a1d431b3f357df510c56d9a96c963748

Šaltiniai – pinterest

Leave a Reply