chimney-flashing

Dažniausios stogų iškilusios problemos ir jų sprendimai

Neveltui žmonės kartais panaudoją frazę ‘’ bent jau turi stogą virš galvos ‘’. Išties stogas yra labai svarbu ir reikia jį prižiūrėti. Geriau kartais sugaišti šiek tiek laiko ir patikrinti stogą išsikvietus specialistus, negu vėliau tvarkyti ne tik stogą, bet pridarytą papildomą žalą.


Lietvamzdis svarbu

Lietvamzdis yra tiek pat svarbus stogui, kiek blužnis ar kepenys žmogui – jis yra būtinas. Be lietvamzdžio ankščiau ar vėliau atsiras visokių ertmių į kurias vanduo tiesiog sunksis ir padarys didelės žalos. Be abejonės turint lietvamzdį, reikia nepamiršti ir jo karts nuo karto prižiūrėti. Jame gali prisirinkti purvo arba lapų, užkimšus jį, iškritus didesniems krituliams, po biški pradės gadinti dangą, o galų gale ir sunktis per stogą. Taip pat svarbu tinkamai sumontuoti latakus ir jo ‘’ prijuostę ‘’, kad išvengti tolimesnių bėdų.

Telče_-_rain_gutter


Papildomi įrengimai

Dažna klaida, kuri pažeidžią stogą, kai įrenginėjami būna kaminai. Kaminas be abėjonės yra reikalingas, tiem kas naudojasi kietu kuru. Visada išsirinkite atsakingą asmenį, kuris tikrai padarys viską tinkamai. Kadangi būna tokių atvėjų, kai įrenginėja kaminą, nekokybiškai atlieką izoliacijos darbą. Nepadaro iki galo špakliavimo, prastai užpildo ertmęs, viskas būna belekaip. O tai – pirmas žingis link jūsų stogo problemų. Taip pat, kaminui įsirengus, reikia nepamiršti, jog jis – puikus purvo kaupėjas. Dažniausiai stogų tipai, būna nuožulnus, todėl kaminui atsiradus, būna kampas į kurį gali prisirinkti įvairaus brudo. Todėl nepamirškite padaryti praskyrimų, kad nebūtų progos vandeniui kauptis.

Chimney flashing designed and made Copper By Design in Portland, Oregon.
Chimney flashing designed and made Copper By Design in Portland, Oregon.

Taip pat nepamirškite, kad neprižiūrėdami stogo, laikui bėgant susikaupias purvas, ne tik prives prie vandens sunkimosi kiaurai jūsų stogą, bet ir pradės pūti. Kiekvienam dalykui yra reikalinga priežiūrą, kaip prižiūrėsit tą ir turėsite.

web-0017-how-repair-leaking-chimney-roof-flashing

Šaltiniai – copper-by-design, todays home owner, sunshine contracting corp, wikipedia.

Leave a Reply