JAGOOD PICTURES 040

Privalumai pasirenkant pakabinamas lubas

Planuojate atsinaujinti savo namus ir galvojate viską persitvarkyti ? Pagalvokite apie įsirengimą pakabinamų lubų. Pagal struktūrą praktiškai galima teigti, jog tai yra antros lubos jūsų namams. Gali pasirodyti, kad tai nėra reikalinga, bet iš tikrųjų yra pliusų kurie gali jumis sudominti.

Suspended_Ceiling_Profiles_T_Profile_for_Suspended_Ceiling


Laisvė rinktis

Pirmiausiausia yra tai, kad jūs nebūsite sukaustyti ties kažkokiu vienu dekoru. Yra įvairių
skirtingų tekstūrų lubų, bei galėsite nusidažyti ar jau įsigyti atitinkamų spalvų. Turėsite progą pagyvinti savo namus išskirtinomis lubomis.

Taip pat pakabinamos lubos gali sumažinti jūsų šildymo mokesčius kaip ir kondicionieriaus naudojimą, kadangi suteikia gera izoliaciją. Prie to pačio, jos išskirtinai atspindi šviesą, kas sumažina šviesos naudojimą.


Pagrindiniai privalumai

Tačiau pagrindas šių lubų yra, kad jos suteiks jums išskirtinę akustiką. Šios pakabinamos lubos buvo kuriamos interjero dizainerių, kad sužeminti aukšti ir taip pat išnaudoti tai, kad būtų galima padidinti garso izoliaciją. Nereikia pamiršti, kad tarp pagrindinių lubų ir šių galima paslėpti įvairiausius kabelius ir kitus elektroninius įrenginius. Atsilaisvins jūsų kambariai ir pasidarys patrauklesni.

Montavimas tikrai nėra sudėtingas, užtenka pagrindinių įrankių ir galima kibti prie darbo. Pagrindas yra metalinis tinklelis ant kurio poto būna kaip puzlė sudedamos visos lubos. Jeigu tikrai norite nebrangaus ir lengvai sumontuojamo patiems – kas sutaupys jums pinigų už darbą, rinkities pakabinamas lubas.

ceiling-grid

Šaltiniai – ceilingmetalsystems, archtoolbox, jagoodplaseling.

Leave a Reply