exquisite-chinese-style-traditional-living-room-interior-design-with-oriental-furniture-ceiling-design1

Patrauklūs lubų dizainai jūsų namams

1b61c7de3f7a51e4252a365c58b66367

Skrynios tipo lubos iš tamsaus medžio. Puikiai galima priderinti šias lubas prie medžio masyvo interjero , taip pat jos tinka ir prie įvairių kolekcinio tipo daiktų, kadangi atrodo tikrai prabangiai. Žinoma medis gali reikalauti priežiūros, bet grožis reikalauja aukų.

 

CountryManorKitchenVault

Katedros tipo lubos turi aukštą nuožulnią liniją tarp lubų. Skliautas viršuje padeda praplėsti kambarį ties lubomis. Tai padeda pajusti kambario erdvumą. Dažniausiai tokio tipo lubos būna naudojamos didžiuose kambariuose pirmąjąme aukšte, bei sveitainėse ir kituose pagrindiniuose kambariuose.

 

11-Hill-House

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tokio tipo lubos yra tikrai kažkas išskirtino. Nors pačios lubos ir atrodo surudyjos, jos tikrai puikiai dera su naujais baldais ir suteikia kažkokį neįprastą kaimo tipo žavesį.

wooden-ceiling_s7mse_24431

Šio tipo lubos yra pastaruoju metu gana dažnas pasirinkimas. Pakabinamos lubos yra lengvai sumontuojamos, bei suteikia gerą garso izoliaciją. Yra įvairiausių medžiagų tipo, šios – medinės nėra dažnos, bet mediena visados namui suteiks šilumos ir malonią būseną.

 

 

Do-not-choose-oil-paint-for-your-bathroom-ceiling

 

Tokios lubos yra pats papraščiausias pasirinkimas jūsų namams. Daug kas juokaudamas sako, kad tai tiesiog yra penkta sieną jūsų kambariui. Nėra nieko išskirtino ir įdomaus, elementariausios lubos jūsų namui.

 

 

 

Šaltiniai – pinterest, stantonhomes, drprem, de-lune, dojia.

Leave a Reply