home-main-lg-2

Langai iš plieno – kažkas kito

Langai iš plieno yra vienas iš įdomesnių pasirinkimų užsienio šalyse, kaip : Belgija,Vokietija,Prancūzija ir t.t. Kita vertus Lietuvoje, šie langai yra paplitę tik labai minimaliai, nors tai gali pasikeisti ateityje dėl jų turimų pliusų.

1


Spartus šuolis į priekį

Architektai tikrai pasistengė tobulinant šiuos langūs per šimtmetį. Sukūrė įvairiausių dizainų, kas tikrai gerai, jeigu norite savo namus padaryti įspūdingais. Kartais gali net nesusimąstyti, kad langai taip galėtų pakeisti namo, ne tik interjerą, bet ir eksterjerą. Šiuos išskirtinius langūs galima pritaikyti ir prie medienos tipo namo, arba gotikinės architektūros ir ne tik. Vienas iš dalykų kuom šie langai žavi labiausiai.


Patvarumas

Šie langai yra stipresni už bet kokią kitą teikiamą medžiagą langams – medžio, plastiko, aluminio. Langai iš plieno yra 3 kartus stipresni už langūs iš aluminio, kas tikrai yra įspūdinga. Taip pat yra patvaresnį už daugumą teikiamų medžiagų statybose. Ilgaamžiškume tiesiog nepralenkiamas, juos pasirinkus galėsite nesukti galvos iki to laiko, kol namas nesugrius.

home-main-lg-5


Montavimas

Įrengimas nesiskiria daug nuo kitų langų. Daugiausiai viskas priklauso nuo esamo namo išmatavimų, struktūros. Įsirengus šiuos langus, iš karto pasijausite ir saugūs. Kadangi plienas, langams būna naudojamas ir tokiem kaip neperšaunamom mašinom, dėl apsaugos aukštų postų žmonių. Yra sumontuotos net ir kai kuriuose kaleimuose dėl užtikrintos apsaugos. Todėl namuose tikrai jausities gerai.

Viskas ko trūksta iki pilnos laimės šiem langam, tai dar tinkamos energijos taupymo – izoliacija. Bet kadangi šiuo metu šis klausimas yra gan paplitęs ir ne tik šiuose languose, bet ir kituose kaip plastikiniuose languose, todėl ilgai nereikės laukti, kol bus išspresta ši problema. Yra stipriai imtasi priemonių, užtikrinti tinkamą izoliaciją, kadangi tai yra aktualu šiais ,,ekologiškais ” laikais. Didžiausias minusas langų iš plieno – kainą. Tačiau jie to verti.

Šaltiniai – torrance steel window, providenceltddesign,

Leave a Reply