Therma-Tru-Door-Image

Kokias paradinęs duris rinktis ?

Pagrindinio įėjimo durys turi būti pakankamai stiprios, kad atlaikytu visus sezono laikus, bei galėtų apsaugoti nuo įsibrovėlių. Taip pat, pakankamai patrauklios dizainu, kad nesugadintu namo eksterjero, o kaip tik jį pagražintu. Tai nėra lengva padaryti, kad viskas būtų tobulą, bet šiuo metu vis daugiau atsiranda alternatyvų. Ankščiau dažniausiai naudojamos buvo medinės durys, bet jos laikui bėgant tiesiog nublunka nuo saulės spindulių, pradeda trūkinėti, pūti ir t.t.

Exterior_Security_Solid_Wood_Armored__Entry__Door


Atsirinkite savo prioritetus

Kadangi dabar yra žymiai platesnis pasirinkimas įvairiausių durų reikia pagalvoti kas jūsų manymu yra prioritetas. Dizaino atžvilgiu dabar yra papraščiau, kadangi medžiagos yra maišomos tarpusavyje. Pavyždžiui būną pagamintos durys iš plieno, bet apdaila medžio, arba atvirkščiai. Gali būti ir plienas pamaišytas su stiklo pluoštu ir begalė pasirinkimų, tačiau kiekvienos durys yra savaip patvarios, suteikia skirtingą izoliaciją, kuri pasidarė svarbesnė taupant energijos išteklius, bei priežiurą.

Jeigu norite turėti aukščiausio lygio apsaugą, rinkities duris iš plieno, jos jums tai suteiks. Jos nesutrukinės kaip, kad gali stiklo pluoštas ar medis. Yra gaminami mediniai rėmai suteikti gražesnį dizainą, o taip pat galite ir rinktis plieninius rėmus dar didesnei apsaugai. Nors nėra apsaugotos nuo rudyjimo. Taip pat tai -vienas iš pigiausių pasirinkimų.

steel-door-design

Kitą vertus, jeigu norite ne ką prastesnių apsaugos lygio durų – rinkities aliuminio tipo. Šios durys kaip ir plieno, naudoja metalo pagrindą, todėl yra patvarios. Yra įvairiausių spalvų ir stilių ir turi emalio apsaugą, kas suteiks jum ramybės būseną ilgam laikui, nes jos nesurudys ir nepraras savo spalvos. Tačiau aliuminio tipo durys yra vienos iš brangesnių pasirinkimų.

Žinoma galite pasirinkti ir vieną iš alternatyvų – stiklo pluošto duris. Jos yra ne ką prastesnės, nei ankščiau mynėtos durys. Šios durys puikiai apsaugo nuo bjaurų pastovių lietingų orų. Dažnai yra derinamos su įvairiais medinio tipo rėmais ir aksesuarais. Kainą yra mažesnė palyginus su aliuminėmis durimis, bet brangesnė už plieną. Taip pat, jūsų kainą gali smarkiai išauginti medžio apdailos.

Quality-exterior-fiberglass-doors-are-stylish

Šaltiniai – global b2b network, homeydoor,soundviewwindowanddoor.

Leave a Reply