West-40th-st-Vancouver-Sky-of-stars-WM

Ką rinktis norint pačiam sumontuoti lubas, o ko nesirinkti ?

Vienas iš patraukliausių pasirinkimų savadarbiam būtų montavimas iš gipskartonių. Joms nereikalingas didelis inventorius kaip ir patirtis. Šios lubos taip pat jums suteiks gerą garso izoliaciją ir energijos taupymą. Kaip montuoti galite pamatyti viename iš KNAUF video pamokų.

 

 

Įtempiamos lubos yra taip pat aktualus pasirinkimas žmonėm, kurie nori greito, reikalaujančio tik trupučio žinių montavimo. Geras pasirinkimas tiems, kurie turi problemų su alergijomis, kadangi šios lubos yra visiškai ekologiškos. Taip pat nereikalauja praktiškai išvis priežiūros, nekaupia dulkių. Turi daugybe pasirinkimų spalvų paletėje, bei gausu įvairiausių tekstūrų.

 

 

Jeigu sugalvojote papuošti savo namus kažkuom išskirtiniau kaip – medinėm syjom, teks greičiau pagalvoti ir apie darbo išlaidas. Šitas darbas jau reikalauja patirties ir daugiau laiko įsirenginėjant. Tačiau šių lubų finalinis vaizdas, tikrai yra to vertas ir pakeri ne vieną žmogų.

 

 

Šias plastikinęs lentutęs iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti lengvas darbas, bet reikalauja šiek tiek pastangų, bei kruopštumo. Tai ganėtinai primena puzlę.Žinoma jos nusileidžia savo dizainu prieš tai pamynėtoms luboms, bet jos yra geras pasirinkimas turintiems ribotą biudžetą.

Šaltiniai – ceiling lights.

Leave a Reply