modern-living-room

Įdomūs langų pasirinkimai

Kaip ir viskam, ankščiau ar vėliau, ateina laikas atsinaujinti. O tai gali tapti galvosūkis, kadangi rinkos yra stipriai išsiplėtusios ir visko siūlo tiek daug, kad nežinome nuo ko pradėti. Šiuo metu rinkoje karaliauja langai iš plastiko, medžio, bei aluminio. Kitose užsienio šalyse populiarus pasirinkimas ir langai iš plieno. Visi turi savų pliūsų ir minusų, bet kurie iš šių langų yra išskirtiniausi ?


Plastikiniai langai

Jeigu svarstote galimybę apie įsigyjimą plastikinių langų, jie – geras pasirinkimas – jeigu norite pigaus ir taupaus jūsų būstui varianto. Tačiau, kalbant apie išvaizdą, tai būtų prastas pasirinkimas, dėl savo kamerų gausos, yra plačios, kas neprideda grožio, taip pat rėmai yra atsparūs dažams, taigi kokią spalvą nusipirksite su tokia ir liksite.

upvc-window


Mediniai rėmai

Daugiau skirkime dėmesio patiems medžių rėmams. Jų yra tikrai platus pasirinkimas yra galima priderinti prie įvairiausių namų. Mediena yra klasika ir tai padaro ją išskirtina. Šiuos rėmus nėra sudėtinga ir sumontuoti. Taip pat medieną jūs galėsite perdažyti pagal savo poreikius, atvirkščiai, nei plastikinius langūs, su kuriais įklimstate į vieną ir nuobodu stiliu. Žinomą, medinius rėmūs gali pažeisti termitai, bei gali pradėti pūti, kad tai neatsitiktu jie reikalaus priežiūros iš jūsų.

61-300x200


Langai iš plieno

Šie langai vieni iš patraukliausių būtų jums, jeigu norite išskirtinio dizaino. Jie gali jums pasiūlyti praktiškai viską. Jie neturi daug kamerų kaip plastikiniai langai, todėl gali gražiai atrodyti, tiek balkone, tiek išėjimui į terasą. Po daug metų tobulėjimo, tai gali būti kažkas išskirtinio.

bg-2


Aliuminiai langai

Šie langai yra viduriukas tarp visų šių langų. Jie yra patvarūs, lengvai prižūrimi, taip pat gerai
sulaiko garsą ir yra ganėtinai išvaizdūs, turi platesnį pasirinkimą rėmų.

2015-08-05-15-52-245

Visi langai yra kažkuom išskirtiniai, viskas priklauso nuo jūsų poreikių.

Šaltiniai – bestbuyhi, united home experts, eurolinesteelwindows, ye-gao, houzz.

Leave a Reply