Kurios grindys yra gera kombinacija su grindiniu šildymu ?

Turbūt visi esame turėja tą jausmą, kai po dušo tenka užlipti ant šaltų plytelių ar linoleumo ir staigiai bandoma surasti kokį kampelį, kad tik nešalti kojų.  Kad to nebūtų, reikėtu pasvarstyti galimybę apie įsirengimą grindinių šildymą. Nusprendėt, kad norit, bet nežinot ar tai tiks su jūsų turimomis grindimis ? Aptarkime pagrindinius grindinius.

 

Keramikinės, akmens, porcelianinės plytelės

Plytelės turbūt viena patraukliausių kombinacijų su grindiniu šildymų. Jos puikiai sutaria su šiluma, nuo karščio jos nesiplečia, nėra grėsmių jog suskilinės ar kažkokia kita problema galėtu iškilti.

 

Medinės grindys

Jeigu nusprendėte įsirengti grindinį šildymą turint ar norint įsigyti su medžio grindimis, jums reikėtu įsitikinti ar jos tinkamos tam. Tačiau yra tam tikros konstrukcijos, kurios yra pakančios temperatūrai ir įmanoma suderinti su šildymu. Bet yra trukūmas – galimybė, kad medis išsiplės ir pradės trukinėti.

 

Kilimas

Kadangi kilimai ir taip teikia šilumą, bei ganėtinai gera izoliacija, reikėtu pagalvoti ar tai reikalinga. Kuo storesnis kilimas, tuo reikės didesnio šildymo, o jeigu kilimas bus

plonas, tada kilimas nebeteiks tokio džiaugsmo pėdoms, bus kietas ir nepatogus.

 

Lamintas ir Linoleumas

Lamintas yra geras pasirinkimas su grindinių šildymu, dėl jo itin plonos struktūros, taip pat tankus sluoksnis, padeda įtvirtinti stabilumą. Tačiau per didelė temperatūra gali sukelti išsausėjimą ir iškreipti visą grindinį.  Linoleumas turi labai panašu pliusą dėl šilumos suderinamumo, tačiau yra įvairiausių rušiū linoleumo ir reikėtu pasiteirauti kokiai temperatūrai jis pakantus.

sildymo-sistemos

Nuotrauka iš www.rivus.lt

Leave a Reply